7 czerwca 2020 Szybki test – Poorboy’s World Trim Restorer

Szybki test – Poorboy’s World Trim Restorer

Poorboy’s World Trim Restorer – preparat do odnawiania zewnętrznych plastików samochodowych

Poorboy’s World Trim Restorer to odżywka do przywracania dawnego blasku przede wszystkim elementom z tworzyw sztucznych zewnątrz samochodu. Zapewnia długotrwałe, satynowe wykończenie powierzchni i nie spływa pod wpływem wody. dressing do elementów plastikowych poorboys radom art shine

Według producenta może być stosowany do przywracania dawnego blasku elementom takim jak:
  • Wszelkim elementom z plastiku jak listwy czy zderzaki,
  • Dywaników gumowych,
  • Opony,
  • Elementy z winylu i skóry.

Ponadto, co ważne, preparat nie jest lepki w dotyku. Po aplikacji kurz w ogóle się nie przyczepia, a produkt szybko wysycha.

Jak aplikować Poorboy’s World Trim Restorer?

Przede wszystkim powierzchnia, na którą będziemy nakładać ten produkt musi być wyczyszczona i wysuszona. Do aplikacji najlepiej nadaje się nieduży aplikator z pianki, na przykład TAKI.

Aby dokładnie nałożyć ten dressing na taki element jaki widoczny jest na zdjęciach, wystarczą dosłownie 1-2 krople!

Aplikacja jest bardzo łatwa, produkt rozprowadza się bez żadnego problemu, nie spływa, nie lepi się. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości i rzeczywiście element po aplikacji wygląda jakby był nowy.

Dla uzyskania lepszej trwałości i wyglądu można nałożyć 2-3 warstwy Trim Restorer’a, czekając 5-10 minut przed nałożeniem kolejnej.

Co istotne Poorboy’s World Trim Restorer rzeczywiście nie spływa pod wpływem deszczu, dosyć nieźle kropelkuje i odpycha wodę.

Czy można i warto stosować ten preparat na inne elementy, np. na opony?

Jak pisze producent, można. Na początku wygląda to naprawdę nieźle, nie ma problemów z rozprowadzeniem po powierzchni i również wystarczy tylko kilka kropel na oponę.

Na oponie produkt, tak samo jak w przypadku plastików, zapewnia satynowe wykończenie i zdecydowanie odświeża jej wygląd – wygląda to naprawdę ładnie.

Jednak w przypadku opon efekt nie utrzymuje się zbyt długo, po pierwszym deszczu nie było już żadnego śladu tego dressingu. Oczywiście wpływ na to mogło mieć to, że opona nie została dokładnie odtłuszczona i nałożona została tylko jedna, oszczędna warstwa.

Podsumowanie produktu

Poorboy’s World Trim Restorer to zdecydowanie produkt, który posiada bardzo dużo zalet. Jedną z nich jest także ładny i subtelny zapach, co w przypadku dressingów nie jest zbyt częste.

Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Pod względem wydajności Trim Restorer jest niesamowity. Tak jak już wcześniej było napisane, na taki element jak na zdjęciach, wystarczą dosłownie 2 kropelki. Chciałoby się napisać, że minusem może być cena tego produktu, jednak jest tak wydajny, że wystarczy na bardzo długi okres czasu.

Trwałość także jest bardzo dobra, oczywiście jeśli chodzi o plastiki. Dressing jeździ na aucie ponad dwa tygodnie (deszczowe tygodnie) i nadal się dobrze trzyma. Gorzej jest z oponami, tam już po pierwszym deszczu nie było po nim żadnego śladu.

Jako preparat do odnawiania plastików samochodowych Trim Restorer na pewno będzie świetnym wyborem i nikt się na nim nie zawiedzie!

Poorboy’s Trim Restorer dostępny jest oczywiście w naszym sklepie internetowym, zapraszamy TUTAJ. 🙂